Falke kombi suyu ısıtmıyor ise çeşmelerinizden sıcak su akmayacaktır. Ayrıca kombi ekranında sıcak su göstergesi de yanmayacaktır. Bu durum kişiler için büyük sorun olmaktadır. Isınmanızı ve sıcak su ihtiyacınızı karşılayan kombileriniz bazı dönemlerde sorun çıkartabilir. Bu durum da kişilerin mağduriyet yaşamasına neden olmaktadır. Kombi bakımlarınızı düzenli yaptırırsanız sorunlarla karşılaşmazsınız.

Kombinizin suyu ısıtmamasında birçok neden olabilmektedir. Öncelikle gaz vanalarının açık olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Su seviyesinin 1,5 bar olması kombinizin verimli çalışması için de önemli bir durumdur. Su basıncı azsa kombi devreye girmez ve suyu ısıtamaz. Su ısınmamasının diğer nedenleri şunlar olabilir:

  • Sıcak su sensörü arıza yapmış olabilir.
  • Tribün arızası ortaya çıkmış olabilir.
  • Üç yollu vana arızası oluşmuş olabilir.

Kombinin suyu ısıtmadığı zamanlarda servis yardımı alarak nedenlerinin araştırılmasını talep etmelisiniz. Falke kombi servisini arayarak randevu oluşturmalı ve soruna çözüm getirmelisiniz. Ancak o zaman içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan kurtulabilir ve kombinizi verimli olarak kullanabilirsiniz. Servis desteği her zaman önem taşımaktadır.

Call Now Button444 78 56