Ferroli kombi F37 hatası ile karşılaştığınızda ne yapacağınızı bilmeyebilir ve panikle yanlış çözümleri deneyebilirsiniz. Ancak bu şekilde davranmanız soruna bir çözüm bulmak yerine sorunu daha çok büyütecektir. Bu yüzden de ilk olarak bu hatanın ne olduğunu bulmanız gerekmektedir. Bu sayede sorunun çözümünü daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Kombilerde yaşanan pek çok hata kodundan dolayı kombinin çalışma verimi düşecektir. Bu yüzden de yaşanan hataların en kısa sürede giderilmesi gerekir. Hata kodları sayesinde de kombilerdeki sorunların ne olduğu ve nasıl çözüleceği daha kolay bir şekilde öğrenilerek çözüm bulunmaktadır.

Ferroli Kombide F37 Hatasının Çözümü Nedir?

Ferroli kombi F37 hatası sizlere kombinizde tesisat su basıncının düşük olduğunu belirtmektedir. Peki, belirtilen bu sorunun çözümü nedir?

  • İlk olarak kombinizdeki su basıncı değerini kontrol etmelisiniz. Bu değeri kontrol ettiğinizde ise değerin neredeyse sıfıra yakın olduğunu göreceksiniz.
  • Kombinizin su basıncı 1 bardan aşağıda olduğu durumda ise kombinize su basmanız gerekmektedir. Bu sayede kombinizin su basıncı değerini gerekli seviyeye getirerek sorunu giderebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56