Philips; evine yepyeni eşyalar almak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Bilhassa Philips elektrikli süpürgenin birçok evin en değerli eşyası olduğunu ifade etmeliyiz. Sizin de evinizde Philips marka elektrikli süpürge varsa herhangi bir arıza yaşamanız halinde bir an önce Philips Teknik Servis ile temas kurmalısınız.

Elektrikli süpürgede aşırı gürültü ve titreşim olması; birçok kullanıcının şikayet ettiği bir durumdur. Motor emiş fanında gevşeme olması; bu sorunu yaratan detaylardan yalnızca birisidir.

Kontrol yapılarak söz konusu gevşeme ortadan kaldırılmalıdır. Motor rulman veya burçlarının aşınmış olması bir diğer arıza sebebi olarak ortaya çıkmaktadır. Bu noktada, Philips Servis Avcılar tarafından burç ve rulmanlar kontrol edilmelidir.

Ayrıca, gerekli olduğu takdirde motor değiştirilmelidir. Bir diğer sorun ise motor kömürleri ile ilgili olabilir. Motor kömürlerinin aşınmış olmasından dolayı kollektör dilimlerine iyi basmaması halinde bahsettiğimiz sorun ortaya çıkabilir.

Bu noktada, Philips servis; kömürleri kontrol etmekle işe başlar, ardından aşınma olduğu hallerde değişim yapar, yaylarda problem gördüğü takdirde onarma işlerine girişir. Bir başka deyişle, sorunun çözülmesi adına servis tarafından gerekli görülen tüm işlemler yapılmaktadır.

Elektrik süpürgesinin hız ayarı yapmaması; bir diğer sorun olarak ortaya çıkabilir. Bu noktada, toz miktarına göre emiş kontrolü sağlanan süpürgelerde bu ayar bozulmaktadır. Philips servis; en kısa sürede bahsettiğimiz tüm sorunları çözecek bilgi birikimine sahiptir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56