Teka; beyaz eşya denildiği zaman akla ilk gelen markalardan birisi olmaktadır. Bilhassa buzdolabı ve bulaşık makinesi söz konusu olduğunda herkesin ilk tercihi Teka ürünleri olur. Teka; kalitesiyle olduğu kadar beyaz eşyalardaki tamir ve bakım işlemlerini de çözmesiyle öne çıkar. Bir başka deyişle, İstanbul Teka Servisi hizmetleri oldukça gelişmiştir.

Buzdolabı kullanıcıları; bazı zamanlarda buzdolaplarının normalde olduğu kadar soğuk olmamasından şikayet eder. Bu gibi hallerde, vakit kaybetmeden Tuzla Teka Servisi ile iletişim kurmak gerekir. Bunun yanı sıra, buzdolabının su sızdırması sorunu da ciddi bir sorun olarak dikkat çekmektedir. Conta, su giriş vanası veya buz makinesinin kendisinden dolayı bu sorun yaşanabilir. Teka servis; röle kapasitörünü, sıcaklık kontrolünü ve elektrik kontrol panosunu kontrol ederek bu sorunu anlamaya ve çözmeye çalışır.

Buzdolabı kullanıcıları arasında buzdolabının sıcak olmasından bir başka deyişle yeterince soğutma yapmamasından şikayet edenler de bulunur. Yiyecekleri yeterince soğuk tutmayan bir buzdolabı ile karşılaşıldığında ilk olarak Teka servis aranmalıdır. Teka servis; buzdolabına soğuk hava almak için hava damperini, bölmeyi ve difüzörü kontrol eder.

Gerekli gördüğü takdirde bu parçalarda değişim işlemleri yapar. Bunun yanı sıra, buz yapıcının buz yapmamasından şikayet edenlerin sayısı da pek az değildir. Su beslemesinin kontrol edilmesinin ardından buzdolabı tamiri için Teka servis ile iletişime geçilmelidir. Buzdolabının çok uzun süre çalışması da bir diğer arıza nedenidir.

Call Now Button444 78 56