Kombilerde meydana gelen f1 hatası birçok farklı kombide aynı şekilde çözümleniyor. Bu sorun için servis desteği almanız gerekmiyor. Kombi üzerinde yer alan reset tuşuna basılı tutarak kombilerinizi yeniden başlatmanız yeterli olacaktır. Reset işlemi sorunsuz bir şekilde tamamlandıktan sonra kombileriniz sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam edecektir.

Devam eden sorunlarda tabii ki daha fazla uğraşmamanızı tavsiye ediyoruz. Özel servis ekipleri her daim hizmetinizde ve sizler de taleplerinizi bu ekiplere ileterek konu hakkında yardım alabilirsiniz. Sorun en kısa süre içerisinde çözümlenecek ve yüksek rakamlar ödemek durumunda kalmayacaksınız.

Merak etmeyin gayet basit bir süreç karşınıza çıkıyor ve zaten deneyim sahibi kadro da bu konuda sizlere en hızlı ve en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Daha fazlasını öğrenmek ve sorularınızı iletmek adına ekip ile iletişim kurabilir ve soru işaretlerinizden bir an önce kurtulabilirsiniz. Deneyim sahibi kadro, elinden gelenin çok daha iyisini yapacak ve ürünlerinizi hayata döndürecektir.

Call Now Button444 78 56