Kombiye Vurunca Çalışıyor durumu söz konusu ise kombinizin elektrik bağlantıları ve anakartı ile sorun yaşıyorsunuz demektir. Anakartta birçok parça bulunmaktadır. Bu parçaların devreye girmesiyle kombiniz çalışmaktadır. Kombinizin beyni olarak da düşünebilirsiniz. Birçok nedenden dolayı da anakart bozulabilirler. Özellikle elektriklerin sıklıkla kesilip gelmesi, yüksek voltajla karşılaşılması, kombinin aşırı ısınmasıyla ortaya çıkan yüksek sıcaklık ya da dış etkenler elektronik karttaki parçaların arıza yapmasına neden olmaktadır.

Elektronik kartın tamiri mümkündür. Bazı durumlarda da yenisiyle değiştirilmesi gerekebilir. Uygun fiyatlarla kombinizin çalışması için elektronik kartın tamir edilmesi yoluna gidebilirsiniz. Bu konuda servis yardımı almanız gerekmektedir. Kombi Servisi sizin için uygun olan yolu söyleyecektir.

Kombiye vurunca çalışıyor nedenlerini şöyle sıralayabiliriz:

  • Kombiniz eskimiş ve birçok parçası arızalanmış olabilir.
  • Kombinize bakım yapılma zamanı gelmiş olabilir.
  • Elektronik kartın tamiri ya da değişmesi gerekebilir.

Kombiye Vurunca Çalışıyor sorunundan en kısa sürede kurtulmak için servis yardımı almalısınız. Cihazınızdan gereken verimi alabilmek için onun bakımlarını zamanında yaptırmalısınız. Parça değişimi konusunda Kombi Servisi sizlere yardımcı olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56