Lambert kombi arıza kodları aşağıdaki gibidir:

E01: Kombilerinizde meydana gelen ateşleme sorunu nedeniyle ürünlerinizden tam manasıyla verim elde edemeyeceksiniz. Kullanıcı müdahalesi ile çözülebilecek bir sorun olmadığı gerçeğini hatırlatmak isteriz. Yapmanız gereken en önemli şey bir an önce özel servis ekiplerini aramak ve randevu talep etmek olacaktır.

E02: Emniyet termostat sorunu ile karşı karşıya geldiğiniz anlarda dijital ekranlarınızda bu arıza kodu belirecektir. Yine servis desteği almanızı gerektiren sorunlardan biri ve randevu taleplerinizi bir an önce iletmenizde fayda var diye düşünüyoruz.

E03: Atık gaz sistem sorunu olarak lanse edilen bu sorunun çözümünde sizlerin yapabileceği bir müdahale ne yazık ki bulunmuyor. Özel servis ekiplerini arayarak sorunu detaylı bir şekilde iletebilir ve konu hakkında yardım alabilirsiniz. En hızlı şekilde adreslerinize ulaşarak sorunu yerinde tespit edecek ve çözüm üreteceklerdir. Endişe edilecek bir durum değil ve basit bir müdahale sonrası kombilerinizi hayata döndürmeyi başarıyorlar diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56