Kombi içerisinde devir daim halinde olan suyun ilgili noktaya ulaştırılamadığı anlarda Viessmann f2 arıza kodu ile karşı karşıya geleceksiniz. Öncelikli olarak petek vanalarının kontrol etmeniz gerekiyor. Vanalarda ya da peteklerde herhangi bir sorun yoksa eğer cihazlarınıza reset atarak da sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Az önce bahsettiğimiz detaylar işe yaramadığı takdirde servis desteği almanız daha sağlıklı ve daha doğru olacaktır. Viessmann özel servis ekipleri her daim hazır durumda ve sizlere yardımcı olmak adına telefonlarınızı bekliyorlar. Dilediğiniz zaman bu ekipten yardım alabilir ve sorunu çözmeleri adına talepte bulunabilirsiniz.

Bunun yanı sıra düzenli bakım hizmeti almanızı da özellikle tavsiye ediyoruz. bu tür sorunlar ile karşı karşıya gelmemek adına gayet güvenilir bir önlem olacak ve arıza riskini de bir şekilde en aza indirgemiş olacaksınız. Servis ekipleri de bu yönde tavsiye vermeye devam ediyor ve taleplerinizi de her daim en iyi şekilde karşılıyorlar. Daha fazla bilgi ve detay için yine bu ekipler ile irtibat kurabilir ve sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56