Termodinamik kombi E4 hatası sıcak su sensöründe bir arıza olduğunu bildirmektedir. Bu durumda kombinin ekranında E4 hatası işareti ortaya çıkmaktadır. Termodinamik kombiler tamamen elektrik ile çalışan hassas ürünlerdir. Ve bakımı ihmal edildiğinde birbirinden farklı arızalar meydana gelmektedir. Kullanıcı eğer kullandığı kombide E 4 hatası gözlemliyorsa herhangi bir müdahalede bulunmadan cihazı kapatmalı ve Kombi Servisinden destek almalıdır.

Kendisinin yapacağı müdahale sonucu daha büyük arızaların meydana gelmesini önlemek adına uzman kişilerden doğru çözümü almak her zaman önemlidir. Kombinin bu hata kodunu verme sebebi ise, kombinin kendini donmaya karşı koruma altına aldığını göstermektedir.

Termodinamik kombi E4 hata sebebi ise;

  • Kombinin kullanım suyu sıcaklık sensöründe arızaya bağlıdır.

Termodinamik kombi E4 hatası ile karşılaşıldığında Kombi Servisinden yardım almak gerekir. Çünkü bu arıza kodunda kullanıcının yapacağı müdahale hiçbir işe yaramayacaktır. Sensör tamiri ya da değişimi gerektiği için kombi servisindeki tecrübeli ekipler tarafından arızanın tespiti ve çözümü önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56