Vaillant Kombi C İşareti ile karşı karşıya kalıyorsanız eğer dikkat etmeniz gereken nokta ikaz işaretinin yanma şeklidir. Normal şartlarda ekranda görülen C işareti bir arıza kodu değildir. Eğer ekranda sadece C harfi yanıyorsa bu durum kombinin ısıtma modunda olduğunu ve gerekli sıcaklığa ulaştığını göstermektedir. Bu durumda kombi dinlenmeye geçer.

Ancak C işareti ile birlikte mavi ışık da yanıyorsa kombinin kalorifer modundan ısıtma moduna geçtiğini gösterir. Bu durumda ısıtma boyunca kombinin ekranında C harfi olacak ve mavi ışık yanıp sönecektir.

Kombi ekranında C işareti ile karşılaştığınız zaman panik yapmanızı gerektirecek bir durum yoktur. Fakat kombi ile ilgili gerekli bilgilere sahip değilseniz en doğru karar Kombi Servisi ile iletişime geçmek olacaktır.

Vaillant Kombi C İşareti gördüğünüz zaman Vaillant Kombi Servisi ile iletişime geçerek uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz. Sizlere destek veren profesyonel ekibimizden her zaman memnun kalacaksınız. 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren firmamıza dilediğiniz zaman ulaşabilir kombi bakımlarınızı yaptırabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56