Viessmann f4 arızası hakkında konuşacağız ve kombi kullanıcılarının yaşadığı bu sorunun altında yatan nedenleri de yine detaylı bir şekilde aktarıyor olacağız. F4 arıza kodu ile birlikte sizler de kombilerinizin ateşleme yapmadığını kolayca tespit edebilirsiniz. Kombi bakımı düzenli yapılmadığı takdirde ne yazık ki bu ve buna benzer sorunlar meydana gelecek ve bir süre sonra kombilerinizden elde ettiğiniz verim de azalacaktır.

Viessmann F4 Arızası

Ateşleme yapmayan kombilerinizi sizler de servis ekiplerine teslim edebilir ve sorunu çözmeleri adına yardım alabilirsiniz. Sarı gaz borusunu kontrol etmenizi de tavsiye ediyoruz ve eğer açık ise tereddüt etmeden servis ekiplerini aramanız gerekiyor. Kapalı ise bu vanayı açabilirsiniz ve muhtemelen sorun çözülmüş olacaktır.

Viessmann özel servis ekipleri bu konuda her daim yanınızda yer alıyor ve gün içerisinde sorunu çözmek adına adreslerinize ulaşıyorlar. Endişe edilecek kadar büyük bir sorun değil ve basit bir müdahale sonrası sizler de kombilerinizi eskisi gibi kullanacak ve verim elde ediyor olacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56