Bosch marka kombilerinizin dijital ekranında yer alan arıza kodlarına hakim olduğunuz takdirde sorunu da daha hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Bazı sorunlar için servis desteği almanıza gerek kalmayacaktır ancak bazı sorunların da profesyonel ekiplere ihtiyaç duyduğunu unutmamak gerekiyor.

Bosch EA Arızası

Bosch kombi ea arızası da onlardan biri ve alev algılamama durumunda bu arıza kodu ile karşı karşıya geliyor olacaksınız. Gaz vanasının açık olup olmadığını kontrol ederek başlayabilirsiniz. Eğer vana açık ve gaz geliyorsa bu durumda sizlerin yapabileceği farklı bir şey kalmıyor.

Az önce de ifade ettiğimiz gibi hiç vakit kaybetmeden servis ekiplerini arayabilir ve servis hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Bosch özel servis ekipleri en hızlı şekilde verilen adrese ulaşacak ve sorunu da çözecektir. Kombilerinizde bu tür sorunlar ile karşı karşıya gelmemek adına düzenli bakım hizmetlerini aksatmamak gerekiyor. emin olun ürünlerinizin geleceği kontrol altına alacak ve hatta bu ürünlerden çok daha yüksek verim elde ediyor olacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56