Ariston kombi hata kodları başlığı altında bazı kodlara yer veriyor olacağız. Ariston kombi kullanımında sorun yaşamamak adına bu kodlara hakim olmanızı tavsiye ediyoruz.

Ariston Kombi Hata Kodları

101: Kombi içerisinde meydana gelen aşırı ısınma ile birlikte bu arıza kodu karşınıza çıkıyor olacaktır. Kombiniz çalışmayı durduracak ve zaman zaman kendini resetleyecektir. Servis hizmeti almak en doğru ve yine en sağlıklı tercihlerden biri olacaktır.

110: Kısa devreye bağlı olarak kombiniz çalışmayı durdurabilir ve bu arıza kodunu gördüğünüzde doğrudan servis ekiplerini aramanız gerekiyor.

112: Kombi içerisinde yer alan sensörlerden herhangi birinde sorun meydana geldiği takdirde bu arıza kodu karşınıza çıkıyor olacaktır. İlgili arızanın tespit edilip sensörün değişimi ya da bakımının yapılması gerekiyor. Aksi takdirde sorun büyüyerek devam edecektir.

Servis desteği almaktan çekinmeyin ve emin olun ürünlerinizi hayata döndürmek adına ekipler ellerinden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyorlar. Üstelik bu konuda yüksek rakamlar da karşınıza çıkmıyor ve gayet ekonomik rakamlar ile hizmet alabiliyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56