Viessmann kombi ışığı yanıp sönüyor sorunu ile karşılaştıysanız öncelikle bu bir arıza olmayabilir. Kombiler çalıştığı zamanlarda da ışıkları yanıp sönmektedir. Bu uyarı olarak da algılanabilir. Kişilerin yapacakları öncelikle kombinin vanası açık mı ya da kapalı mı diye kontrol etmek olmalıdır. Cihazı birkaç kez resetleyerek durumun nasıl olduğunu kontrol etmelisiniz. Kombileriniz hayatınızı kolaylaştıran cihazlardır. Devamlı kullanıldıkları için de bazı arızalar yapabilirler. Bu arızalarda gerekli olan kontrolleri yaptıktan sonra herhangi bir müdahalede bulunmanız gerekir.

Kombilerde bulunan uyarı ışıkları onların bakım zamanının geldiğini de bizlere hatırlatmaktadır. Servis yardımı alarak sıkıntılı durumlardan kurtulmanız mümkündür. Işığın yanıp sönmesi nedenleri şunlar olabilir:

  • Kombi çalışıyordur uyarı veriyordur.
  • Kombinin iç aksanlarında sorun olabilir bakımı yapılması için sizi uyarabilir.

Kombi bakımları oldukça önemli bir konudur. Kombi kullanıcıları özellikle yılda bir kez bakım yaptırarak verimli bir şekilde cihazlarını kullanabilirler. Viessmann kombi servisi bakım konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Olası arızalara çözüm getirmek için de sizlere servis desteği sunacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56