Airfel kombi resetleme yapmıyor sorunu olduğunda reset yapılmasını sağlayan tuşu takılmış ya da bozulmuş olabilir. Böyle durumda tuşa birkaç saniye basılması gerekmektedir. Tuş hala çalışmıyorsa servis çağırılması gerekecektir. Elektronik cihazlarda yaşanan pek çok sorunu ortadan kaldıran işlem yeniden başlatılması yani reset yapılmasıdır. Bu her cihazda farklı olabilmektedir. Airfel kombilerin de modellerine bağlı olarak reset yapılması farklıdır.

Kombinin resetlenebilmesi için doğru tuşa basılması gerekmektedir. Doğru tuşun hangisi olduğunu bilmiyorsanız kullanma kılavuzundan kontrol edebilirsiniz. Bunun yanında üzerinde r harfi olan bir tuş varsa buna basmanız yeterli olmaktadır. Ayrıca üzerinde alev işareti olan farklı bir tuş da olabilir.

Airfel Kombi Resetleme Yapmıyor Nedeni

Airfel kombi resetleme yapmıyor şeklinde bir sorun yaşıyorsanız öncelikle yapmanız gereken varsa şalterini indirmek yoksa fişini çekmek olmalıdır. Bu işlem de kombinin kapanmasını ve yeniden başlatılmasını sağlayacaktır. Buna rağmen sorun düzelmediyse servis çağırmanız gerekiyor. Kombinizi resetlemek için yapabileceğiniz işlemler şunlardır.

  • Fişini çekip ya da şalterini indirip birkaç saniye bekleyerek tekrar açabilirsiniz
  • Reset yapan düğmeye beş saniye boyunca basılı durabilirsiniz.
  • Servisi arayarak modeline bağlı olarak işlemi nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56