Kombi kullanımında arıza kodlarına hakim olduğunuz takdirde sizler de sorunları daha hızlı ve daha kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz. Kullanım kılavuzunun hemen arkasında bu kodlar yer almaktadır. Dilerseniz sık karşılaştığınız arızalar hakkında bilgi verelim ve kodların neye karşılık geldiğini de yine hep birlikte incelemiş olalım.

Alarko Kombi Arıza Kodları

E47: Alarko kombi arıza kodları ana başlığı altında bu kod ile başlangıç yapmak istedik. yüksek tesisat suyu basıncı problemini işaret eden bu kod ile karşı karşıya geldiğinizde sizler de tereddüt etmeden Alarko özel servis ekiplerini arayabilirsiniz. Ekipler en hızlı şekilde müdahale edecek ve sorunu çözecektir.

E04: düşük bar seviyesi sorunu ile karşı karşıya geldiğinizde kombilerinizin dijital ekranında bu kod yer alacaktır. Yapmanız gereken şey ise bar seviyesini olması gereken noktaya getirmek olacaktır. Devamında herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

E16: Fan sorunu ile birlikte bu arıza kodu karşınıza çıkacaktır ve yine servis desteği almanızı gerektiren bir sorun olduğunu da belirtmiş olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56