Kombilerinizi daha uzun süre daha sağlıklı ve verimli bir şekilde kullanabilmek için bakım hizmetlerini de aksatmamanız gerekiyor. Riski en aza indirgemek adına önemli bir detay olduğunu düşünüyoruz.

Bakım yapılmadığı takdirde Arçelik kombi çalışıyor ama ısıtmıyor gibi sorunlar ile çok daha sık karşı karşıya geleceksiniz. Bu sorunun altında yatan diğer nedenler ise aşağıdaki gibidir:

  • Su basıncının yetersiz olması ve bar seviyesinin 1’in altında olduğu durumlarda yine bu arıza karşınıza çıkıyor. Kombinin hemen alt kısmında yer alan vana ile birlikte ayarlamaları sorunsuz bir şekilde yerine getirebilirsiniz.
  • Kombilerinizi kış moduna alarak da sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Bazen akıl tutulması yaşayabiliyoruz ve kış modu aktif olmadığında haliyle ısınma problemi de ortaya çıkacaktır.

Az önce de ifade ettiğimiz gibi düzenli bakım ile birlikte bu tür riskleri en aza indirgemek ve hatta ortadan kaldırmak mümkündür. Üstelik bunun için yüksek rakamlar ödemenize de gerek kalmıyor ve fayda sağlamış oluyorsunuz.

Call Now Button444 78 56