Sıcak su ve ısınma ihtiyacımızı kusursuz bir şekilde karşılayan kombilerin sorun yaratması, gündelik hayatlarımızı da sekteye uğratabiliyor. Riski en aza indirgemek ve ürünlerden daha yüksek verim elde etmek için bakım hizmetlerinin ne kadar önem arz ettiğini artık hepimiz biliyoruz. Bu detayı aktardıktan sonra dilerseniz ana konumuza dönüş yapalım ve Arçelik kombi e02 hatası ile devam edelim.

  • Ateşleme işleminin yeterli ve doğru bir şekilde yapılamıyor olduğu anlarda bu arıza kodu karşınıza çıkacak ve dijital ekranda yanıp sönerek uyarı verecektir.
  • Sorunun altında yatan nedenlere bakıldığında ise faz valfi, elektronik kart ve iyonizasyon elektrodu probleminin var olduğunu görebiliyoruz.

Bazı sorunlarda tek başınıza müdahalede bulunabilirsiniz ancak bu tür sorunlarda servis desteği almanız kesinlikle daha faydalı ve doğru olacaktır diye düşünüyoruz. Yüksek rakamlar ödemeyeceksiniz ve Arçelik servis ekiplerinin de bu konuda büyük bir hassasiyet gösterdiklerini ve iyimser davrandıklarını bir kez daha dile getirmek isteriz.

Call Now Button444 78 56