Kombilerinizin alev algılayamaması ile birlikte bazı sorunlar meydana gelecektir ve aslında Arçelik kombi e82 hatası da tam olarak bunu ifade ediyor ve buna karşılık geliyor. En başta belirtmiş olalım ki tek başınıza müdahale edebileceğiniz bir sorun kesinlikle değil. Gaz grubunda meydana gelen sorunlarda kombilerinizi kapatıp servis ekiplerini beklemenizi öneriyoruz.

Tek başınıza yapacağınız müdahalelerde sorun yaşayabilir ve hatta kombilerinize daha fazla zarar verebilirsiniz. Elektronik kart sorunu da yine bu arıza kodunu gündeme taşıyan sorunlardan bir tanesidir.

Paniğe kapılmak ya da endişeli bir tavır sergilemek yerine az önce de dile getirdiğimiz gibi servis ekiplerini arayabilirsiniz. Ürünü yerinde inceliyor ve sorunu da en hızlı şekilde çözmeyi başarıyorlar. Kombilerinizin hata yapma riskini en aza indirgemek adına düzenli bakım hizmeti tavsiyemizi de bir kez daha dile getirmek ve hatırlatmak isteriz. Merak etmeyin uygun fiyatlar ile birlikte kaliteli hizmet alacak ve daha da önemlisi kombilerinizin verimini de belli oranda arttıracaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56