Kombi ışığının sürekli olarak yanıp sönmesi de bir arızaya işarettir. Arçelik kombi ışığı yanıp sönüyor şeklinde bir araştırma yaptığınızda sabit bir sorundan söz edildiğini sizler de net bir şekilde fark ediyor olacaksınız. Cihazınızın su ısısı yükselmiş olduğu için bu hatayı alıyorsunuz ve hiç vakit kaybetmeden servis ekiplerini aramanız gerekiyor.

Bu arada gaz tüketimi de kısa süreliğine durdurulacaktır ve aslında kombileriniz kendini güvence altına alıyor. Kilitleme sonrası herhangi bir işlem yapamıyorsunuz ve az önce de ifade ettiğimiz gibi servis ekiplerini aramak durumundasınız.

Kombilerde sık sık karşı karşıya geldiğimiz sorunlardan biri ve bireysel olarak müdahale etmenizi de kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Personel kadrosu gerekli incelemeleri yapacak ve var olan sorun hakkında da sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Bunun için yüksek rakamlar ödemeniz de gerekmiyor. Bu tür sorunları en aza indirgemek için ise düzenli olarak bakım hizmeti almanızı tavsiye ediyoruz. Bu sayede sizler de rakamsal olarak sıkıntı yaşamamış olacaksınız.

444 78 56