Kombi kullanıcılarının çok sık yaşadığı bir sorun var. Arçelik kombi su akıtıyor başlığı altında bu sorunu hep birlikte incelemek istiyoruz.

  • Alt kısımdan düzenli olarak su akıyorsa eğer bu elbette büyük bir sorun ve farklı sorunları da beraberinde getiriyor olacaktır. Kombi içerisindeki su miktarının seviyesini kontrol etmeniz gerekiyor. Muhtemelen bu seviye 2’yi aşmıştır ve damlatma sorunu da bu yüzden meydana geliyor.
  • Su seviyesini kontrol etmenize ve düzenlemenize rağmen sorun devam ediyorsa ne yazık ki artık sizlerin yapacağı bir şey yoktur. Servis ekiplerini arayabilir ve konu hakkında yardım talep edebilirsiniz.

Servis merkezi en kısa süre içerisinde sizleri ziyaret edecek ve ilgili sorunun altında yatan asıl nedeni de yine kısa süre içerisinde tespit edecektir. Düzenli bakım yapılmadığı takdirde ne yazık ki bu tür sorunlar baş gösterebiliyor. Servis ekipleri de bakım hizmetlerinin aksatılmaması gerektiğini ifade ediyor ve bu konuda sizler de hassasiyet göstermek durumundasınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56