Sisteme su eklemeniz gereken durumlarda artık sizler de neler yapacağınızı gayet iyi biliyorsunuz. Ariston kombi baca ışığı yanıyor sorunu hakkında konuşacağız ve bireysel olarak yapabileceğiniz müdahaleleri e detaylı bir şekilde aktaracağız.

  • Bu arıza durumunda tesisat su basıncının azaldığını tespit etmek pek de zor olmayacaktır. Sisteme su ekleyerek sizler de sorunu kısa süre içerisinde ve yine profesyonel bir şekilde çözebilirsiniz.
  • Ariston marka kombilerinizin hemen alt kısmında yer alan monteli mavi vanayı çevirerek su basabiliyorsunuz. 1.5 bar seviyesine ulaşana kadar beklemeye devam edin ve uygun seviyeye geldiğinde vanayı kapatın.

Su basıncının düzenli olarak kontrol edilmesi gerektiğini sizler de biliyor olmalısınız. Sorunu çözmek için yapmanız gereken de bu kadar basittir. Bu sorunu yaşadığınızda servis ekiplerini aramanıza gerek kalmayacaktır. Yine aynı şekilde düzenli olarak bu kontrollerin yapılmasını tavsiye ediyoruz. Bunun yanı sıra düzenli bakım hizmeti almayı da ihmal etmeyiniz. Kombinin ömrünü uzatmak adına önemli detaylardan bir tanesidir.

Call Now Button444 78 56