Mekanik arızalar ile birlikte ateşleme yapmasına rağmen çalışmayan kombiler olabilir. Ariston kombi çalışıyor sonra duruyor sorunu da tam olarak buna karşılık geliyor. İyonizasyon elektrodu ile ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz. Kombilerinizin bakımını düzenli yaptırmadığınız takdirde ne yazık ki bu tür sorunlar ile çok daha sık karşı karşıya geleceksiniz.

Burada kullanıcıların müdahalesi ile çözülebilecek bir sorun ne yazık ki mevcut değildir. Tereddüt etmeden sizler de Ariston servis ekiplerini arayabilir ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Sorunu tespit etmek adına adresinize gelecek ve ürünü yerinde inceleyecekler.

Bir diğer neden ise kombinizin elektronik kartına bağlı bir sorun olabilir. Az önce de dile getirdiğimiz gibi tek başınıza çözebileceğiniz bir sorun değil. Profesyonel ekiplerden yardım almak daha doğru ve daha sağlıklı bir hamle olacaktır. Merak etmeyin bu tür konularda yüksek rakamlar ödemek zorunda kalmıyorsunuz ve Ariston ekiplerinin de en az sizler kadar hassas olduklarını hatırlatmak isteriz. Parça değişimi yapıldığında sorun çözülecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56