Yaşam alanlarınızda kullandığınız kombiler, tüm parçaları ile birlikte kompleks ürünlerdir. Herhangi bir parçada meydana gelecek olan zarar, bütünü etkisi altına alabilir ve sorunu daha büyük hale getirebilir. Ariston kombi devreye girmiyor sorunu hakkında konuşacağız ve çözüm önerilerini de yine hep birlikte ele alacağız.

  • Kombiye gaz gelip gelmediğini kontrol ederek başlayalım. Ocaklarınızı kullanarak bu testi sizler de yapabilirsiniz. Gaz hattı vanasının açık olup olmadığını da kontrol etmek durumundasınız.
  • Bar seviyesinin uygun seviyede olup olmaması da yine bu sorunu gündeme getirecektir. 1.5 seviyesinde olması gerekiyor. Altında ya da üzerinde ise gerekli ayarlamaları yapmak durumundasınız.

Bu kontrolleri sağlamanıza rağmen herhangi bir şekilde sonuç elde edemiyorsanız eğer sizler de hiç vakit kaybetmeden Ariston servis ekipleri ile bağlantı kurabilir ve servis talebinizi bir an önce oluşturabilirsiniz. Sorunun tespit edilmesi ve çözülmesi bu şekilde çok daha kolay olacak ve ürünlerinizden yeteri kadar verim elde edeceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56