Fan temizliğinin düzenli olarak yapılması gerekiyor. Aksi takdirde kombinizin işleyişine dair sıkıntılar yaşayacak ve ısınma problemi ile de karşı karşıya geleceksiniz. Fan sorununun en önemli nedenlerinden bir tanesi bu bölgenin yıpranmış ya da tıkanmış olmasıdır. Ariston kombi fan hatası ile karşı karşıya geldiğiniz takdirde sizler de servis ekiplerini arayabilirsiniz.

Bu tür arızalarda kullanıcının yapabileceği bir müdahale ne yazık ki bulunmuyor. Kombilerinize müdahale ederek zarar vermek yerine sizler de hiç vakit kaybetmeden ariston servis ekiplerini arayabilir ve yardım talep edebilirsiniz.

Ariston servis ekipleri aynı zamanda düzenli bakım hizmeti de sağlıyor ve bu hizmeti almanızı tavsiye ediyoruz. Filtre kontrolünün sık sık yapılması şarttır. Bu sayede ilerleyen dönemlerde yaşayacağınız sorunları ya da risk durumunu da en aza indirgemiş olacaksınız. Kombileriniz bakıma sık sık ihtiyaç duyacaktır ve kullanım konusunda diğer ürünlere kıyasla daha büyük bir hassasiyet gerektirdiğini de unutmamak gerekiyor. emin olun bu detay hem ürünlerinize hem de sizlere fayda sağlayacaktır.

Call Now Button444 78 56