Özel Altus Servis ailesi olarak Marmara bölgesinin her köşesine hızlı servis hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimizle sürekli iletişim halinde olduğumuz için geri bildirimleriniz hızlı bir şekilde değerlendiriliyor ve sizlere geri dönüş yapılıyor. Servis alanında uyguladığımız politikalarımız ve sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetler sayesinde Altus marka ürününüz güvencemiz altındadır. Verimliliği arttırmak amaçlı yürüttüğümüz çalışmaların meyvesini toplamaya başladık diyebiliriz.

Teknolojinin de gelişmesiyle birlikte teoride ve pratikte sizlere ayrıcalıklı servis hizmeti konusunda en üst seviyede hizmet sağlıyoruz. Marmara bölgesinin tüm mahalleleri için belirlediğimiz noktalarda servis ekiplerimiz mevcut. Anahtar bölge adı verilen bu bölgelerde servis elemanlarımız ve ekiplerimiz sizlere en yakın adreste hizmet için telefonlarınız bekliyor. Garanti dahilinde verdiğimiz hizmetlerde gün içerisinde bizlere dilediğiniz her an ulaşabilir ve bu sektörde uzman servis ekiplerimiz tarafından Altus marka ürününüz için servis hizmet talep edebilirsiniz.

Altus marka ürünleriniz adına yürüttüğümüz disiplinli çalışmalarımız sayesinde müşteri memnuniyetini kazanmış ve karşılıklı güven ilkesinden taviz vermeyen bir firma olarak yolumuza devam ediyoruz. Yaptığımız çalışmalar her geçen gün daha da iyiye gidiyor ve gelişim konusunda sürekli olarak çıtayı yükseltiyoruz. Servis elemanlarımız kendilerini sürekli olarak geliştiriyor ve bu alandaki yenilikleri sürekli olarak güncel bir şekilde takip ediyor. Tek seferlik servis talebiniz sonrasında adres ve kişisel bilgileriniz tarafımızca kayıt altına alınıyor ve ikinci bir işlem için yalnızca sizlere sunulan fiş numarası sayesinde kolayca bizlere ulaşabiliyorsunuz.

Zaman bizler için çok önemli bu yüzden empati kurarak aynı şekilde sizlerin de zamanını boşa harcamamaya özen gösteriyoruz. Müşterilerimiz bizlere bu sayede hızlı bir şekilde ulaşabiliyor ve servis konusunda zaman kaybı yaşamıyorlar. 7 gün 24 saat hizmet sunan çağrı merkezimizi arayarak servis talebinizi kolayca belirtebilirsiniz. Bu sektörde lider firma olan Altus teknik servisini dilediğiniz an arayabilirsiniz.

WEB: https://www.altusservis.net

Call Now Button444 78 56