Isıtma sistemine bağlı sorunlarda sizler de Ariston kombi hata 108 kodu ile karşı karşıya geleceksiniz. Kombinizde meydana gelen bu hatanın asıl nedeni ise su dolaşımının yeterli seviyede ve düzende olmaması durumudur. Kombinizin alt kısmında yer alan su doldurma musluğunu kullanarak sizler de seviyeyi uygun hale getirebilir ve sorunu tek başınıza çözebilirsiniz.

Kombi kullanıcılarının sık sık karşı karşıya geldiği sorunlardan bir tanesidir ancak çözümü gayet kolay ve zaten nasıl yapacağınızı da detaylı bir şekilde aktardık. Kombinin alt kısmındaki vanayı kullanacaksınız ve su seviyesi uygun seviyeye geldiğinde vanayı kapatmanız yeterli olacaktır.

Yine de başarılı olamadıysanız ve sorunun devam ettiğini düşünüyorsanız tabii ki zorlamaya gerek yok. Bu durumda sizler de hiç tereddüt etmeden Ariston servis ekiplerini arayabilir ve durumu detaylı bir şekilde aktarabilirsiniz. Servis ekipleri en kısa süre içerisinde adreslerinize gelecek ve sorunu da en hızlı şekilde çözecektir. Endişe etmenize gerek yok çünkü basit bir problemden söz ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56