Gelişen teknoloji ile birlikte kombiler son dönemde neredeyse herkesin evlerinde kullandığı, hayatımızda büyük yer kaplayan, önemli bir üründür. Bu ürünün bozulmasını da kimse istemez. Kombiler çoğunlukla iki nedenden ötürün bozulabilir. Bunlardan birincisi bakımının aksatılmasından dolayı yaşanan arızalar. Diğer neden ise kullanıcı kaynaklı hatalardan doğan arızalardır. Birinci nedeni göz önüne alırsak bakım zamanı gelen kombinizin bakımını yaptırmaya önem göstermelisiniz. Ancak gerek bakım, gerekse de montaj ve onarım için profesyonel bir teknik servis ekibi ihtiyaç duyulur.

Yılların vermiş olduğu deneyimle kombinize ait her türlü arıza, bakım, montaj hizmetlerini sağlayan Baymak Servis İstanbul adlı özel teknik servis firması siz değerli Baymak kullanıcılarına en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyor. Her geçen gün kendini geliştiren, yeniliğe açık, alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan kadrosuyla her gün başarısının üzerine başarı ekleyen Baymak Servis, Baymak kullanıcılarına en hızlı ve güvenli hizmeti veriyor.

Kombiler kış mevsimi başta olmak üzere günlük hayatı kolaylaştıran cihazların başında geliyor. Ancak herhangi bir nedenden dolayı arızalanması kullanıcılar için büyük kayıplara neden olabiliyor. Bu yüzden kullanıcıların işini hızlı ve güvenli yapmasının yanında ekonomik anlamda zorlamayan bir teknik servise ihtiyacı oluyor. Baymak Servis Ataşehir yılların vermiş olduğu deneyimle kombinizde meydana gelen arızyaı çok kısa süre içerisinde tespit edip, arızaya en uygun çözümü sağlıyor.

Sadece hizmetten önce değil, hizmet sonrasında da teknik destek sağlayan Baymak Servis parça değişimi ya da yaptığı tamir sonunda 1 yıl süreyle garanti de veriyor. Eğer sizin de Baymak marka kombinizin ait bakım, onarım veya montaj hizmetlerine ihtiyacı varsa 444 78 56 numaralı telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56