Kombi teknolojisini yakından takip ediyor ve bu teknoloji ile ilgili soru ve sorunları da siz değerli kullanıcılar ile paylaşmaya devam ediyoruz. Baymak e10 hatası başlığı altında sizlere bilgi vermek adına buradayız. Baymak marka ürün sahibi iseniz kendinizi fazlasıyla şanslı hissedebilirsiniz. Gerçekten özel bir marka ve ödediğiniz rakamın karşılığını da her şekilde alıyor olacaksınız.

Hatalar elbette olacaktır ancak bu hataların çözümünde servis ekiplerinin yanınızda yer aldığı gerçeğini de unutmamanız gerekiyor. su ayarının düşük olması ya da bu değeri yeterli seviyede olmadığı anlarda bu arıza kodu ile karşı karşıya geleceksiniz.

Yetersiz basınç ya da su seviyesini kombilerinizin hemen alt kısmında yer alan vana aracılığı ile sizler de doğru değere getirebilir ve ayarlayabilirsiniz. Bunun için servis desteği almanıza gerek yok ancak çok sıkıntılı durumlarda baymak özel servis ekiplerine ulaşabilir ve randevu talebi oluşturabilirsiniz. En hızlı şekilde adreslerinize gelip sorunu çözeceklerdir ve bu konuda gayet başarılı olduklarını düşünüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56