Baymak kombilerde A01 arızası anlamı ateşlemede bir hatanın meydana gelmesidir. Başarısız ateşleme sorununun düzelmesi için kombinin resetlenmesi gerekir. Resetlenmesi halinde sorun halen devam ediyorsa fazla zaman kaybetmeden Baymak teknik servisinden yardım almalısınız. A01 arızası karşınıza çıktığınızda yapmanız gereken ilk şey eve doğalgaz gelip gelmediği olmalıdır.

Baymak Kombi A01 Hatası

Bunu sağlamak için ocağı tercih edebilirsiniz. Eğer ocak sorunsuz bir şekilde yanıyorsa evde gaz vardır. Eğer ocaklar yanmıyorsa evin ve evin dışındaki vanaları kontrol etmeyi denemelisiniz. Evde doğalgaz varsa ve kombiyi resetleme işlemine rağmen halen sorun devam ediyorsa Baymak teknik servisine ulaşmanız gerekir. Resetleme işlemi genel olarak bu tarz basit çaptaki hataların düzelmesine imkan sağlar. Ancak bunun haricinde var olan sorunlar için yeterli olmayıp uzmana danışmak gerekir.

Eğer resetleme yaptığınız halde soruna çare bulamadıysanız cihaza fazla müdahale etmeden uzmana danışmanız gerekir. Zira Baymak kombi A01 arızası bazen elektronik kart, ateşleme elektrodu gibi çeşitli durumlardan da ortaya çıkabilen arızalardan biri olarak bilinir. 

4 thoughts on “Baymak Kombi A01 Arızası

  1. kombim şuanda arızalı, eve bakıma geliyormusunuz geliyorsanız fiyat nedir nasıl ulaşabilirim sizlere

  2. Baymak kombi kullanıcısıyım. Bir süredir kombimde problemler vardı. Bu sabah fark ettim ki ekranda A01 hatası yazıyor. İşin açığı kombiden çok anlamam. O nedenle telaşlandım. Neler yapmalıyım diye araştırmaya başladım. Bu siteye denk gelince içim biraz ferahladı. En azından hatanın neyden kaynaklı olduğu vs. öğrendim. Açıkça net bilgi yazmışsınız teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56