Baymak kombi çalışmıyor şikayetinde bulunuyorsanız teknik servis çağırmadan hemen önce bazı yöntemleri denemeniz gerekir. Kombiler bakımsızlık gibi çeşitli nedenlerden dolayı zaman içinde bazı sıkıntıları ortaya çıkarabilmektedir. Bu nedenle bu tarz cihazlar bir süre sonra eski veriminde çalışmayabilir. Bu tarz bir durumla karşı karşıya kaldığınızda yapmanız olarak ilk şey doğal gaz vanalarını kontrol etmektir.

Kombinin kış konumu açık olmalı ve sıcak su fonksiyonu da aynı şekilde açık durumda olmalıdır. Bazen kullanıcı tarafından gözden kaçırılan bu detaylar kombinin çalışmadığı algısı yaratabilir. Bunlara ek olarak radyatörlerin açık olup olmadığına bakmanız gerekir. Kombinin daha verimli bir şekilde çalışabilmesi için en az üç radyatörün devamlı olarak çalışması lazımdır.

Baymak kombi çalışmıyor hatasından kurtulmak için tüm adımları deneyip halen sonuç alamadıysanız, kombiyi resetlemeniz sonuç verebilir. Resetleme aynı zamanda kombide karşınıza çıkan diğer sorunları da bitirmenize yardımcı olacaktır. Resetleme işlemine rağmen halen kombi çalışmıyorsa bu durumda daha fazla zaman kaybetmeden Baymak teknik servise danışmayı tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button444 78 56