Baymak kombi f37 hatası başlığı altında arıza kodunun asıl nedenini ve nasıl çözümleneceğini detaylı bir şekilde aktarıyor ve anlatıyor olacağız. Kombileriniz için düzenli bakım hizmeti almadığınız takdirde bu tür sorunlar canınızı sıkabiliyor. Periyodik bakım ile birlikte ürünlerinizden daha fazla verim elde edecek ve aynı zamanda ürünlerinizin geleceğini de koruma altına almış olacaksınız.

F37 hata kodu bar seviyesin düşük olduğuna işaret eden bir arıza durumudur. Kombilerinizin hemen alt kısmında yer alan vanayı kullanarak bu seviyeyi 1.5 bara taşımanız gerekiyor. Bu işlemi yaptıktan hemen sonra kombi üzerinde yer alan reset düğmesine birkaç saniye basın ve reset atma işlemini gerçekleştirin.

Reset sonrası kombileriniz kendini yeniden açtığında sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor olacaktır. Bunun için servis desteği almanız gerekmiyor ve gayet basit bir müdahale ile birlikte kombileriniz yeniden eski haline gelecek ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor olacaktır. Sorun çözülmediği takdirde deneyim sahibi isimlerden yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56