Uzun süreli kullanımda kombi bakımı düzenli bir şekilde yapılmadığı takdirde alacağınız hataların sayısı da bir hayli fazla olacaktır.

Arçelik kombi A02 hatası üzerine konuşacağız. Kombilerinizin verdiği bu uyarı durumunda nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve yine neler yapabileceğinizi konuşacağız. Dilerseniz vakit kaybetmeden başlayalım.

  • Aşırı ısınma hatasına karşılık gelen bu arıza kodunu gördüğünüz anda sizler de Reset atarak bu sorunu kısa süreliğine ortadan kaldırabilirsiniz. Reset atma işlemi birçok sorunun giderilmesinde çözüm önerisi olarak sunuluyor ancak uzun vadede ne yazık ki fayda sağlamayacaktır.

A02 hatası ile karşı karşıya geldiğinizde servis ekiplerinden yardım almanız daha sağlıklı olur. Az önce de ifade ettiğimiz gibi reset atarak sadece günü kurtarmış olacaksınız ve muhtemelen birkaç gün sonra benzer bir sorun ile karşı karşıya geleceksiniz. Servis ekiplerinden alacağınız yardım ile birlikte eğer ihtiyaç varsa parça değişimi yapılacak ve sorun daha profesyonel bir şekilde çözülecektir diye düşünüyor ve tavsiye ediyoruz.

Call Now Button444 78 56