Bazı Baymak marka kombilerde karşılaşılan Baymak Kombi Hata Kodu 88 arızası (bazı modellerde de E88) özellikle soğuk havalardan meydana gelen şebeke elektriğinin dalgalanmasından dolayı yaşanır. Yani sorunun temeli voltaj problemleri ve voltaj problemlerinin getirdiği anakart sorunudur. Kombinizde Baymak Kombi Hata Kodu 88 arızasını gördüğünüzde kombiniz hiçbir şekilde çalışmaz. Bu durumda hiçbir şekilde müdahele yapmamanızı öneririz.

Baymak Kombi 88 Hatası

Baymak Kombi Hata Kodu 88 Nasıl Giderilir?
Yukarıda da bahsettiğimiz üzere Baymak Kombi Hata Kodu 88 arızasını yaşıyorsanız bu bir kombiye gelen voltajdan kaynaklı bir hatadır. Bunun için ilk olarak dairenize gelen elektriğe ölçüm yapmalısınız. Olması gereken değerin altında ya da üstünde değilse sorun kombinizden kaynaklanmaktadır. Bu durumda işin ehli olan kişiler tarafından kombinin yerinde arızanın kaynağına inilir.

Sorunun anakartta olduğundan şüphe edilirse bir takım testler yapılır. Test sonucunda tamir ile onarılacaksa 1-2 gün içersinde tamiri yapılıp sorun ortadan kalkar. Değişim gerektiği durumlarda ise kullanıcı onayının ardından anakart değişimi yapılarak arıza ortadan kalkar.

Call Now Button444 78 56