Kombi bar seviyesinin düzenli olarak kontrol edilmesi gerektiğini farklı yazılarımızda da siz değerli kombi kullanıcıları ile paylaşmıştık. Beko kombi bar yükselmiyor sorununa değineceğiz ve bu sorun hakkında detaylı bilgi aktaracağız. Bar seviyesini sizler de kombilerinizin hemen alt kısmında yer alan mavi vana ile birlikte ayarlayabiliyorsunuz.

1.5 bar seviyesi ideal basınç ve su seviyesi olarak karşımıza çıkıyor. Eğer bu seviyenin altında ya da üzerinde bir değer söz konusu ise sizler de ayarlamalarınızı hiç tereddüt etmeden yapabilirsiniz. Peki ama bar seviyesi yükselmiyor ya da düşmüyorsa? Bu vanada bir sorun olduğunu üzülerek belirtmek istiyoruz.

Vanada meydana gelen sorunlarda kullanıcıların yapabileceği herhangi bir şey ne yazık ki bulunmuyor. Sizler de vakit kaybetmeden Beko servis ekiplerine ulaşabilir ve servis talep edebilirsiniz. Ekipler en kısa süre içerisinde adreslerinize ulaşacak ve sorunu da kısa süre içerisinde ortadan kaldıracaktır. Parça değişimi ile birlikte bunun mümkün olduğunu bir kez daha ifade etmiş olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56