Sıcak su ayarını kontrollü bir şekilde yapan ve termostat görevi gören ntc sensöründen söz ederek başlayalım. Bu sensörde meydana gelebilecek herhangi bir arıza durumunda sizler de Beko kombi bütün ışıklar yanıyor hatası ile karşılaşacaksınız. Parça değişimi ya da onarımı ile birlikte sorunun giderilmesi mümkün.

  • Bu aşamada servis ekiplerini çağırmadan hemen önce kombinize reset atabilirsiniz. Zaman zaman işe yarıyor ve birçok farklı kaynakta da buna benzer bir çözüm önerisi ile karşılaşacaksınız. Reset düğmesine basılı tutmanız yeterli olacaktır. Kombi kendini kısa süre içerisinde kapatıp açacak ve muhtemelen sorun çözümlenecektir.

Reset atmanıza rağmen tüm ışıklar yanmaya devam ediyorsa eğer Beko servis ekipleri ile görüşme yapabilirsiniz. Sizlere konu hakkında daha net yanıtlar verecek ve en azından taleplerinizi de profesyonel bir şekilde karşılayacaklardır. Hizmet almaktan çekinmeyin. Aynı şekilde parça değişimine ihtiyaç duyuluyorsa eğer bunu mutlaka talep edin. Bu sayede kombilerinizin ömrünü uzatacak ve elde edeceğiniz verimi de belli oranda arttıracaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56