Beko marka kombilerinizi daha yakından tanımanıza ve arıza kodlarına hakim olmanıza yardımcı olacağız. Beko kombi e05 hatası ile karşı karşıya iseniz eğer altında yatan nedenler aşağıdaki gibi olacaktır.

  • Bu arıza kodunun karşılığı olarak kalorifer sensör sorununu gündeme taşımak doğru olacaktır. Sensörde meydana gelen sorunun çözülmesinde ne yazık ki bireysel olarak bir müdahale durumu söz konusu değildir
  • Kalorifer tesisat suyu sıcaklığını ölçmek ve kontrol etmek adına kullanılan bu sensörün değişimi ya da tamiri gerekebilir. Az önce de ifade ettiğimiz gibi kendi başınıza yapabileceğiniz bir şey ne yazık ki bulunmuyor.

Beko servis ekipleri bu tür sorunlarda sizlere yardımcı olmak adına hazır. Hiç vakit kaybetmeden bu ekipler ile görüşme sağlayabilir ve sizle de var olan sorun için yardım talep edebilirsiniz. Ekipler en kısa süre içerisinde adreslerinize gelerek ürünü inceleyecek ve sorunun çözümü konusunda sizlere profesyonel bir şekilde yardımcı olacaktır. Üstelik yüksek rakamlar da ödemeyeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56