Arıza kodları sayesinde sizler de ürünlerinizdeki sorunu daha hızlı ve daha kolay bir şekilde tespit edebiliyorsunuz. Beko kombi e10 hatası hakkında konuşacağız. bu arıza kodunun ne anlam ifade ettiğini ve hangi soruna karşılık geldiğini sizler de öğrenmiş olacaksınız.

  • Dolaşımda suyun yetersiz olması durumunda bu arıza kodu ile karşılaşacaksınız. Su yeteriz geldiği takdirde direkt olarak bar seviyesini kontrol etmek gerekiyor. Sus seviyesinin düşük olduğunu tespit ettikten sonra bu seviyeyi olması gerekene getirebilirsiniz. 1.5 ila 2 bar arası seviye, uygun olan seviyedir ve bunu da kombinin hemen altında yer alan vana aracılığı ile kısa süre içerisinde ayarlayabiliyorsunuz.

Bu işlemi yaptıktan hemen sonra sizler de kombilerinize reset atabilirsiniz. Devamında herhangi bir sorun kalmadığını göreceksiniz. Eğer farklı ya da devam eden bir sorun varsa hiç tereddüt etmeden Beko servis ekiplerini arayabilir ve konu hakkında yardım alabilirsiniz. En kısa süre içerisinde sorun çözülecek ve ürünlerinizi kullanmaya devam edeceksiniz.

6 thoughts on “Beko Kombi E10 Hatası

  1. Kombi Çalışmıyor, Ne Yapacagım ne edecegim derken internetten Araştırmak aklıma geldi.Bu Site ile Karşılaştım. Dediklerini harfiyen yaptım ve Kombi Çalıştı 🙂 Bilmemek Ayıp değil, Araştırıp Öğrenmemek Ayıp Bence 🙂 Tşkler Kombi Çözüm

  2. gerçekten birşeyi merak ediyorum, Beko dan daha iyi bir kombi kullanan var mı? evet arıza yapabiliyor ama adamlar hemen kapında beliriyor çözüyorlar durumu

  3. admincim canım benim lütfen şuraya bir canlı destek ya da bir iletişim numarası koyar mısın? senin bilgilerinden yararlanmak istiyoruz.

  4. Evimde uzun süredir beko kombi kullanıyorum. Dükkan açtım, dükkanıma da beko kombi aldım. Daha önce evdeki kombimde böyle bir sorun yaşamamıştım. Sorundan sonra araştırdım ki E10 hatası veriyor kombim. Daha önceleri bu konularda bilinçli değildim. Bu yazıyı okuyunca en azından E10 hatası hakkında bilgi sahibi oldum. Site yönetimine teşekkürler.

  5. Beko kombi satın almıştık. Son dönemde kombimizle alakalı belirli problemler yaşamaya başladık. Nasıl çözüme ulaştıracağımız konusunda bilgi sahibi olmadığımız için elimiz ayağımıza dolaştı diyebiliriz. Bu siteye resmen şans eseri denk geldik. Kombimizde ki E10 hatasını anlamamıza sebep oldu. Dün kombimizin tamiri için teknik servisi aradık. Beklemedeyiz. Umarım en kısa sürede kombi problemimiz çözüme ulaşır.

  6. Beko kombi satın aldık. Daha alalı bir ay olmadı. E10 hatası veriyor sürekli. Bir türlü çözüme kavuşturamadık. Kafamız çok karıştı. Ben de evdekiler de kombi hatalarından çok fazla anlamıyoruz. O nedenle bu sayfa bize çok faydalı oldu. Neler yapmamız gerektiğini az çok kararlaştırdık. Umarım bir daha böyle bir sorunla karşılaşmayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56