Beko kombi e25 arıza kodu birçok farklı sorunun var olduğunu gösteriyor. Bu arıza kodu için tek bir nedenden bahsetmek ne yazık ki mümkün değil.

  • Pompada meydana gelen herhangi bir sorunda bu arıza kodu ile karşılaşacaksınız. Tek başınıza müdahale edebileceğiniz bir sorun olmadığını belirtmek gerekiyor. Parça değişimi ya da onarıma ihtiyaç duyulabilir.
  • Bir diğer sorun ise anakart olarak karşımıza çıkıyor. Anakartta problem varsa eğer yine bu arıza kodu karşınıza çıkacaktır. Sorun daha büyük ve ekiplerin müdahale etmesi tabii ki en doğru olandır.
  • Son olarak sistemde aşırı hava yüklemesi mevcut ise yine bu arıza kodu karşınıza çıkabilir.

Farklı nedenlerden söz ettik ve bu nedenlerden herhangi birini tespit etmesi için sizler de Beko servis ekiplerinden yardım alabilirsiniz. Aksi takdirde sorun her geçen gün biraz daha büyüyecek ve can sıkıcı bir hal alacaktır. Servis ekipleri en uygun rakamlar ile parça değişimi yaparak sorunu gidermeye hazır.

2 thoughts on “Beko Kombi E25 Hatası

  1. Beko kombimde E25 arıza kodu gösteriyor. Bu arıza kodunun ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Daha önce de kombim bozulmuştu. Ancak böyle bir arıza koduyla karşı karşıya kalmamıştım. Araştırma yaparken E25 arıza kodunun pompadan, ana karttan ya da aşırı hava yüklemesinden kaynaklı olabileceğinin farkına vardım. Yazı sayesinde bu konu hakkında bilgilenmiş ve bilinçlenmiş oldum. Herkese teşekkürler.

  2. Beko kombimiz E25 hatası veriyor. Çözüme nasıl kavuşturacağız bilmiyorum. Bu konuda panikledim diyebilirim. Bir araştırma yaparak bu siteye denk geldim. İyi ki de denk gelmişim. İçim ferahladı diyebilirim. Hatanın neden kaynaklanabileceğini öğrenmiş oldum. Teknik servis çağırdım. Bir an önce çözüme kavuşturmak için çabalayacağım. Sizlere teşekkürler. En azından net bilgiler paylaşmışsınız.

Comments are closed.

Call Now Button444 78 56