Kombilerinize belli başlı sorunlara bağlı olarak gaz gelmeyebilir. Bu durumda ısınma sorunu yaşayacak ve kombinizin ateşleme konusunda da sıkıntı yaşadığını fark ediyor olacaksınız. Beko kombi kırmızı ışık yanıp sönüyor arızası ile karşı karşıya iseniz eğer gaz gelmediğini tespit etmeniz de pek zor olmayacaktır.

  • Gaz vanalarını kontrol edin ve sonrasında ocağınızı yakarak gazın diğer kısımlara gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz. Eğer sadece kombiye gaz gelmiyorsa gaz vanalarını biraz daha açabilirsiniz. Basıncın düşük olduğu anlarda bu sorunu yaşayabilirsiniz.
  • Su basma işlemi doğru ve hatasız bir şekilde yapıldığı takdirde sorun çözülmüş olacak ve sizler de kombilerinizi kaldığınız yeden kullanmaya devam edeceksiniz.

Devam eden büyük bir sorun mevcut ise Beko servis ekiplerinden yardım talep edebilirsiniz. Randevularınıza en hızlı şekilde dönüş yapacak ve sorunu da yine aynı hızda çözeceklerdir. Bu konuda fazlasıyla profesyonel bir kadro oluşturduklarını hatırlatmak isteriz. Hizmet aldığınızda bu gerçeği sizler de fark etmiş olacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56