Bosch kombi 02 hatası az olsa da yaşanılan sorunlardan bir tanesidir. Bosch kombilerinde oluşan problemlerin belirlenmesinde ve bu problemlerin daha kolay çözümlenmesinde yararları olan hata kodları bulunmaktadır. 02 hatası da bu hata kodlarından birisidir ve kombideki gidiş suyu sıcaklık sensöründe yaşanılan sıkıntıyı işaret etmektedir. Bu sorunun belirli yöntemler ile çözümü mevcuttur.

Bosch Kombi 02 Hatası Çözümü

  • Bosch kombi 02 hatası çözümü için bazı yollar bulunmaktadır. Bu yolları deneyerek sorunun giderilmesini sağlayabilir ve kombinizi eskisi gibi rahat bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Bosch kombinizde oluşan gidiş suyu sıcaklık sensöründeki arızaların giderimi için şu yöntemleri denemenizde faydalar var:
  • Bu sorun bazı kısa devreler sonucunda oluşmaktadır. Birtakım yöntemler deneyerek bu sorundan kurtulabilirsiniz. Bu yöntemlerden birisi resetleme işlemidir.
  • Genel olarak kombilerin ön yüzeyinde reset tuşu bulunmaktadır. Bu reset tuşuna 5 saniye boyunca basılı tuttuğunuz zaman resetleme işlemini yapmış olursunuz.
  • Resetleme işlemini uygulayacağınız tuşu göremiyorsanız kombinizin modeline göre araştırma yapıp resetleme işlemini yapabilirsiniz.
  • Resetleme işlemini yaptığınız halde sorun hala devam ediyorsa teknik servis desteği almanızda faydalar olacaktır.

One thought on “Bosch Kombi 02 Hatası

  1. Geri bildirim: Bosch Kombi 02 Hatası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56