Baymak kombi hata veriyor sorunu farklı kodlarda karşımıza çıkar. Her kodun bir anlamı vardır. Bu kodların anlamı gibi çözümleri de farklıdır. Ancak her kod bir hata belirtmez. Bazıları kombinin çalışması ile ilgili bilgi verir. Hata kodlarını bilmek ne yapmanız gerektiği konusunda size yol gösterici olur.

Kimi kod basıncı kimisi peteklerin ısınmasını kimisi suyun ısınmasını ifade eder. Herhangi bir hata kodu ile karşılaşınca ne yapacağınızı bilmiyor iseniz mutlaka servis çağırmalısınız. Çünkü kendi kendinize düzeltmeye çalışmanız daha büyük sorunlara yol açabilir. Problemin büyümemesi, daha çabuk düzeltilmesi için servisler en iyi çözümü bulur.

Sorunlara ne kadar kısa sürede müdahale edilirse size ekonomik açıdan da fayda sağlar. Uzun süre hata veren kombinin tamir edilmemesi tamamen bozulmasına neden olur. Bu da tamirinin daha masraflı olmasına sebep olur. İyi bir servisten hizmet almak istiyor iseniz bizi arayabilirsiniz. Çalışanlarımız yaptıkları işleri ile ilgili bütün eğitimleri almış, işinde uzman kişilerdir. Uygun fiyata kaliteli hizmet için iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56