Bosch marka kombi kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunları bu sayfada ele alıyor ve çözüm önerilerini sizinle de paylaşıyoruz. Bosch kombi d4 hatası ve arıza koduna bağlı nedenleri hep birlikte inceleyeceğiz.

  • Kombinin içerisinde mevcut olan suda ani bir sıcaklık artışına bağlı olarak bu arıza kodunu görmeniz mümkün. Dijital ekranda bu arıza kodunu gördüğünüz takdirde vanaları da kontrol etmeniz gerekecektir.
  • Vanalar fazla su akışı sağlayamadığında kombilerinizin çalışması da olumsuz etkilenecektir. İşleyişte meydana gelen hata, kombiden verim almanızı da engelliyor.
  • Bununla birlikte kalorifer filtresinin tıkalı olup olmadığını da kontrol etmek gerekiyor. filtre ve panel temizliğinin üzenli olarak yapılmasını tavsiye ediyoruz. Aksi takdirde bu ve buna benzer sorunlar ile daha fazla muhatap olacaksınız.

Tereddüt etmeden profesyonel servis hizmeti almanız daha doğru ve daha sağlıklı bir hamle olacaktır. Aksi takdirde daha büyük sorunlar karşınıza çıkacak ve yine servis hizmetleri için de daha fazla ödeme yapmak durumunda kalacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button444 78 56