Demirdöküm kombi 11 hatası hava akış arızası olarak bilinmektedir. Yine de bu durum kombinizin modeline göre farklılık gösterebilir. Bu yüzden herhangi bir işlemde bulunmadan önce kombinizin kullanım kılavuzundan 11 hatasının ne anlama geldiğinden emin olmalısınız. Hava akış arızası çeşitli sebepler yüzünden yaşanmaktadır. Bu sorunun çeşitli çözüm yolları mevcuttur.

Demirdöküm Kombi 11 Hatası ve Çözüm Yöntemleri

Demirdöküm kombi 11 hatası hava akış sorunu olarak bilinmekte. Kombilerde çeşitli sebepler yüzünden bu sorunla sık karşılaşılmakta. Bu sorunla karşılaştığınız zaman uygulayabileceğiniz bazı çözüm yöntemleri bulunmaktadır. Doğru hamleler ile bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Hava akışı arızası ile karşılaştığınız zaman uygulayabileceğiniz yöntemler şöyledir:

  • Kombinizde baca bulunuyorsa bu bacaların kontrolünü sağlayın. Bacalarınız zamanla tıkanmış olabilir ve bu tıkanma sorunu da hava akış arızasının yaşanmasına neden olabilir.
  • Cihazınızın fan motorunda arıza olabilir. Fan kısımlarının da kontrol edilmesinde yarar var.
  • Bu tarz problemlerde en istenilmeyecek durum anakart sorunudur. Eğer anakartınızda herhangi bir sorun var ise teknik servis yardımı almanız muhakkak gerekmektedir. Bu tarz sorunlarda teknik servis ile iletişime geçerek sorunun çözümüne ulaşabiliyorsunuz.
444 78 56