Demidöküm kombi resetleme işlemi için ekstra bir işlem uygulamaya gerek yoktur. Marka, resetleme işlemini kolaylaştırmak için kombilere resetleme tuşu koymaktadır. Bu yüzden Demirdöküm kombilerinde resetleme işlemini gerçekleştirmek bir o kadar basit ve kolaydır. Resetleme işlemi yapılırken kombiniz kapanıp açılacaktır. Böylece yeniden başlatma işlemi tamamlanmış olacaktır.

Demirdöküm Kombi Resetleme İşlemi Nasıl Yapılır ?

Demirdöküm kombi resetleme işlemi basit olmasının yanında oldukça kısa sürmektedir. Kombinizin tuş panelinde olan resetleme tuşuna, kombiniz kapanana kadar basmaya devam ediniz. Kombiniz kapandıktan sonra tuşa basmanıza gerek yoktur. Tekrar bir şey yapmanıza gerek kalmadan kombiniz tekrar açıldığını göreceksiniz.  Bu işlemden sonra, kombinizin resetleme işlemi tamamlanmış olacaktır.

Kombinizi yeniden başlatırken, bu işlemi en fazla üç kere yapabileceğinizi unutmayınız.  İlk veya ikinci resetleme işleminden sonra probleminiz çözüldüyse üçüncü resetleme işlemini yapmanız gerek yoktur. Resetleme işlemlerine rağmen probleminizin hala çözülmediğini görüyor iseniz, dördüncü resetleme işlemini yapmayınız. Probleminizi kendiniz çözmeyi denemek yerine, yaşadığınız yere yakın olan Demirdöküm kombi servis merkezlerine ulaşmayı unutmayınız. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56