Demirdöküm kombi s arızası görüntülediğiniz zaman kombinizin kullanım kılavuzundan bu hatanın neye karşılık geldiğini bulmanız ve bu hatanın s arızası olduğundan emin olmanız gerekmekte. Daha sonrasında hatanın tespit edilmesinden sonra çözüm yollarına gidebilir ve kombinizi eskisi gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Demirdöküm Kombi S Arızası ve Çözümü

Demirdöküm kombi s arızası gördüğünüz zaman kombinizin modelinde bu arızanın ne anlama geldiğini bulmanız gerekmekte. Kombilerde oluşan arızalar iki türlü olmaktadır. Birisi kendimizin yapabileceği ve servis yardımı gerektirmeyen sorunlar diğeri ise teknik servis yardımı almamız gereken sorunlardır.

Bu sorunun hangi kısma dahil olduğunu anlamak için izlemeniz gereken yollar ise şu şekildedir:

  • Kombinizde s arızası görüntülediğiniz zaman kullanım kılavuzunuzdan arızanın hangi anlama geldiğini bulmalısınız.
  • Hata tespitini yaptıktan sonra bu hatanın kendi kendinize çözebileceğiniz bir hata mı yoksa teknik servis alınması gerekilen bir hata mı olduğunu öğrenmelisiniz.
  • Bu kısmın da belirlenmesinden sonra gerek çözüm yollarını denemeye gerekse de teknik servisler ile iletişim yoluna geçmeniz gerekmekte.
  • Bazı arızalar için kesinlikle teknik servis yardımı alınması gerekiyor. Aksi durumda sorun daha büyük hale gelebilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56