Demirdöküm neva kombi arıza kodları aşağıdaki gibidir:

F01: Kombide meydana gelen aşırı ısınma sorunu ile birlikte dijital ekranda bu arıza kodunu göreceksiniz. Vakit kaybetmeden servis desteği almanız kesinlikle çok daha sağlıklı ve aynı zamanda doğru bir tercih olacaktır.

F02: Sensör arızası ile birlikte bu arıza kodu karşınıza çıkacaktır. Sensörün onarımı ya da ilgili parçanın değişimi ile birlikte bu sorundan kısa süre içerisinde kurtulmak gayet mümkün ve servis desteği alarak sizler de soruna çözüm bulabilirsiniz.

F03: Kalorifer devresi sensör sorununa bağlı olarak bu arıza kodu karşınıza çıkacaktır. Bu tür durumlarda kullanıcıların yapabileceği herhangi bir şey yoktur. Profesyonel ekiplerden yardım almalı ve taleplerinizi iletmelisiniz.

F04: İyonizasyon arızası ile karşı karşıyasınız. Demirdöküm özel servis ekiplerinden yardım alarak sorunu detaylı bir şekilde aktarabilir ve çözüm bulabilirsiniz. Bunun için yüksek rakamlar ödemeyeceğinizi de özellikle ifade etmek isteriz ve servis ekiplerinin bu konuda gayet mütevazı bir tavra sahip oldukları gerçeğini de unutmamak gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56