Demirdöküm neva kombi arıza kodları aşağıdaki gibidir:

Demirdöküm Neva Kombi Arızaları

F01: Kombide meydana gelen aşırı ısınma sorunu ile birlikte dijital ekranda bu arıza kodunu göreceksiniz. Vakit kaybetmeden servis desteği almanız kesinlikle çok daha sağlıklı ve aynı zamanda doğru bir tercih olacaktır.

F02: Sensör arızası ile birlikte bu arıza kodu karşınıza çıkacaktır. Sensörün onarımı ya da ilgili parçanın değişimi ile birlikte bu sorundan kısa süre içerisinde kurtulmak gayet mümkün ve servis desteği alarak sizler de soruna çözüm bulabilirsiniz.

F03: Kalorifer devresi sensör sorununa bağlı olarak bu arıza kodu karşınıza çıkacaktır. Bu tür durumlarda kullanıcıların yapabileceği herhangi bir şey yoktur. Profesyonel ekiplerden yardım almalı ve taleplerinizi iletmelisiniz.

F04: İyonizasyon arızası ile karşı karşıyasınız. Demirdöküm özel servis ekiplerinden yardım alarak sorunu detaylı bir şekilde aktarabilir ve çözüm bulabilirsiniz. Bunun için yüksek rakamlar ödemeyeceğinizi de özellikle ifade etmek isteriz ve servis ekiplerinin bu konuda gayet mütevazı bir tavra sahip oldukları gerçeğini de unutmamak gerekiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Demirdöküm Neva kombi hangi arızalara sebep olabilir?

Demirdöküm Neva kombi, su basıncı düşüklüğü, fan arızası, alev sensörü arızası, su sızıntısı, doldurma musluğu arızası gibi arızalara sebep olabilir.

Demirdöküm Neva kombi fan arızası nasıl çözülür?

Demirdöküm Neva kombi fan arızası için öncelikle kombiyi kapatıp elektrik bağlantısını kesiniz. Daha sonra fanın temiz olduğundan emin olun. Fanın temiz olduğundan emin olduktan sonra, fan motorunu söküp kontrolleri yapın. Eğer motor arızalıysa, değiştirilmesi gerekebilir.

Demirdöküm Neva kombi su sızıntısı nasıl çözülür?

Demirdöküm Neva kombi su sızıntısı için öncelikle kombiyi kapatıp elektrik bağlantısını kesiniz. Daha sonra su sızıntısı yapan bölgeyi belirleyin ve sızıntıyı gidermek için uygun bir tamirat yapın. Bu işlemi yapamıyorsanız, bir uzmandan yardım almanız önerilir.

Demirdöküm Neva kombi alev sensörü arızası nasıl çözülür?

Demirdöküm Neva kombi alev sensörü arızası için öncelikle kombiyi kapatıp elektrik bağlantısını kesiniz. Daha sonra alev sensörü bölgesini temizleyin. Alev sensörü temizliği yapıldıktan sonra kombiyi tekrar çalıştırın. Eğer sorun devam ederse, bir uzmandan yardım almanız gerekebilir.

Demirdöküm Neva kombi su basıncı düşüklüğü nasıl çözülür?

Demirdöküm Neva kombi su basıncı düşüklüğü için öncelikle kombiyi kapatıp elektrik bağlantısını kesiniz. Daha sonra kombi basıncı ayarlayıcıyı açın ve su basıncını kontrol edin. Eğer su basıncı düşükse, kombiye su ekleyin. Su basıncı yükseldikten sonra kombiyi tekrar çalıştırın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56