ECA kombi ateşleme yapmıyor sorununun altında yatan nedenleri detaylı bir şekilde incelemek adına buradayız. Ana kart arızası ile birlikte bu sorunu yaşamanız gayet normal ve ana kart değişimine ihtiyaç duyuyor olacaksınız. ECA özel servis ekiplerini arayabilir ve sizler de sorunu detaylı bir şekilde aktardıktan sonra servis talebi oluşturabilirsiniz.

ECA Kombi Ateşleme Yapmıyor

İyonizasyon elektrodunda meydana gelen herhangi bir sorun durumunda yine bu problem karşınıza çıkacak ve kombilerinizden verim almanıza engel olacaktır. Müdahalede bulunmak yerine servis desteği almak kesinlikle çok daha doğru ve aynı zamanda sağlıklı olacaktır. Sizler de servis ekibini arayarak taleplerinizi bir an önce oluşturabilirsiniz.

Son olarak gaz valfine bağlı bir sorun söz konusu olabilir. Bunu tespit etmek için servis desteği almanız daha doğru olacaktır. Servis ekipleri en hızlı şekilde sizlere ulaşacak ve sorunu da kısa süre içerisinde çözecektir. Bunun için yüksek rakamlar ödemenize de gerek kalmayacaktır. Daha fazla detay ve bilgi için aramalarınızı yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56