Falke Kombi 88 Arıza Kodu cihazın anakart problemini sizlere bildirmektedir. Kombilerin en önemli parçası anakartlarıdır. Onun arıza yapmasında kombiniz çalışmaz ve hata kodu verir. Anakartların tamir edilmesi mümkündür. Eğer tamir edilemiyorsa yenisiyle değiştirilmesi gerekir. Falke kombiler sağlam olması ve servis ağının genişliği ile tercih edilir bir markadır. Ama her elektronik eşya gibi belli bir zaman sonra arızalanacaktır. Eğer kombinizi uzun yıllar boyunca verimli kullanmak istiyorsanız onların yıllık bakımlarını ihmal etmemelisiniz.

Yapılacak bakımlarda herhangi bir sorun görülürse hemen giderilmektedir. Parça değişimi konusunda ise markanın orijinal yedek parçaları tercih edilmektedir. Böylelikle cihazlar uzun yıllar boyunca performanslı olarak çalışacaktır. 88 arızasının nedenleri şunlardır:

  • Elektronik kartın arıza yapması
  • Cihazın farklı elektrik voltajları ile karşı karşıya gelerek parçalarında oluşan hasar.

Cihazınızın anakartını muhafaza altına almak için voltaj düzenleyicisi yani regülatör kullanılması gerekmektedir. Böylelikle cihaz ani kesilen ya da gelen elektrikten koruma altına alınır. Kombi ekranında 88 arıza kodunu görenler Falke kombi servisinden yardım almalı ve elektronik kartı tamir ettirmelidir.

444 78 56