Ferroli kombi A02 arızası ile karşı karşıya kaldığınızda ne yapacağınızı bilmeyerek yanlış seçimler yapabilirsiniz. Ancak böyle bir durumda dikkatli olmak ve temkinli davranmak gerekir. Çünkü kombiniz için yapacağınız yanlış bir seçim kombinizde daha büyük sıkıntıların oluşmasına sebep olacaktır. Bununla birlikte kombinizin kullanım ömrünü de azaltacaktır. Bu yüzden ilk olarak bu soruna nelerin sebep olduğunu bilmek ve ona göre çözüm aramak gerekir.

Kombiler oldukça pahalı bir eşya olduğundan dolayı her zaman bakımını ve tamirini yapmak gerekir. Bunu yapmak için de işinde uzman kişilerden yardım almak belki de en doğrusu olacaktır. Bu yüzden kombinizdeki sorunun ne olduğunu araştırdıktan sonra teknik servisten yardım almanız gerekebilir.

Ferroli Kombide A02 Arızasının Sebepleri ve Çözümleri

Ferroli kombi A02 arızası kombinizin brülörü kapalı iken alev olduğunu gösteren bir arıza olmaktadır. Peki, bu durumun sebepleri neler olabilir?

  • Kombinizde kart sorunu olduğu için bu arıza ile karşılaşmış olabilirsiniz.
  • İyonizasyon elektrodu tıkanmış olabileceğinden dolayı da bu arıza ile karşılaşmış olabilirsiniz. Bu durumlar teknik servisten yardım almalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56